Student

15.8.2018
Jak se obléknout na imatrikulaci - udělejte perfektní dojem

Jak se obléknout na imatrikulaci?

Vstupujete do vysokoškolského života? V tom případě vás čeká imatrikulace, při které budete oficiálně uvítáni na vysoké škole. Chcete udělat skvělý první dojem na spolužáky i profesory? Pak je potřeba zvolit dokonalý outfit, díky kterému na všechny perfektně zapůsobíte.
15.4.2018
Oblékněte se správně a udělejte zkoušku za jedna

Udělejte zkoušku za jedna. Pomůže vám správný outfit

Zkouška na vysoké škole znamená vždy důležitý test vašich znalostí. I když se na zkoušku dobře připravíte a učitelé vás ohodnotí především podle toho, co jste se naučili, o konečném výsledku rozhodne nakonec celkový dojem, jaký zanecháte. K tomu, abyste u zkoušky uspěli, potřebujete k znalostem oboru přidat rovněž umění upravit svůj vzhled, správně se obléknout a zbytečně neprovokovat. Jak na to?
20.11.2017
Kravata na maturitní ples – úvodní fotografie

Kravata na maturitní ples a stužkovací večírek – jakou vybrat, abyste vypadali skvěle?

Maturitní ples i stužkovací večírek jsou skvělou příležitostí, jak se blýsknout před spolužáky a zároveň udělat perfektní dojem na učitele. Významnou roli zde může hrát vaše oblečení, jehož důležitou součástí je kravata. Můžete mít sebelepší oblek, košili či boty, kravata však vždy upoutá nejvíce pozornosti. Špatnou volbou kravaty tak může váš vzhled hodně ztratit. Správným výběrem váš outfit naopak dovedete k dokonalosti a opravdu zapůsobíte. Jakou kravatu tedy zvolit?
20.11.2017
Vhodné oblečení do tanečních

Jak vybrat pánské oblečení do tanečních

Každý mladý muž by měl ve svém životě projít kurzem tanečních, díky kterému se naučí taneční kroky i základy společenské etikety. Naučíte se základním společenským návykům, jak se oblékat, jak vystupovat vůči ženám a podobně. Vhodný oděv je v tanečních nezbytnou součástí dokonalého vzhledu a je důležitý pro vaše pohodlí při tanci.
20.11.2017
Pánský oblek u maturitní zkoušky

Pánský oblek u maturitní zkoušky – neprovokujte zkušební komisi

Čeká vás maturitní zkouška a nevíte, co si obléknout, abyste zkoušku úspěšně složili? Někteří z vás si jistě říkají, že vám oblek nijak nepomůže k získání maturitního vysvědčení. V tom se mýlíte. Zkoušející k vám budou přistupovat tak, jak vy na ně budete působit. Vhodný oděv napraví reputaci i těm, kteří celé čtyři roky prolézali s odřenýma ušima. Jaký oblek vybrat, abyste měli maturitní vysvědčení v kapse?
20.11.2017
Příklad outfitu na rande

Jdete na rande? Čtěte, jak se obléknout, aby vás žena neodmítla

Čeká vás rande a domníváte se, že vašemu protějšku bude jedno, co máte na sobě? Právě naopak, většina žen velice dbá na svůj vzhled a to samé očekává i od muže. Když přijdete na rande v otrhaných riflích a tričku, budete působit dojmem, že vám na schůzce nezáleží. A to přeci nechcete. Přečtěte si, jak se obléknout, abyste zapůsobil tím správným dojmem.
20.8.2017
Správný oblek pro studenta

Jak správně vybrat oblek pro studenta ke zkouškám?

Potřebujete mít u zkoušek kvalitní a elegantní oblek a zároveň zbytečně neutrácet? Pokud nepatříte mezi ty, kteří při zkouškách spoléhají na náhodu a vezmou si velký oblek po tátovi, pak je článek určen právě pro vás. Jak správně vybrat oblek ke zkouškám?