Vázání uzlů

20.8.2019
Uvažte si dokonalý kravatový uzel

Uvažte si kravatový uzel tak, abyste vypadali dokonale

Jistě jste se už někdy ocitli v situaci, kdy jste potřebovali uvázat kravatu. Na plese, svatbě nebo pracovním pohovoru se zkrátka bez perfektního kravatového uzlu neobejdete. I když se může jednat o ojedinělé události, měl by ho každý muž umět uvázat. Podívejte se na profesionální videonávody a přečtěte si, který uzel uvázat k užšímu nebo naopak širšímu límečku.
10.7.2019
Vyberte kravatový uzel tak, aby lichotil vaší postavě

Jaký kravatový uzel vybrat ke své postavě

Kravatových uzlů je nespočet. Starší a konzervativní modely, novější a moderní a také extravagantní, které se sice k obleku moc nehodí, ale internet je jich plný. Některé jsou náročnější na uvázání, jiné velice jednoduché. Který ovšem vybrat, aby muž vypadal dokonale? Je potřeba vědět, že se výběr vzoru kravatového uzlu řídí typem vaší postavy.
10.8.2018
Uvažte snadno a rychle kravatu v ruce

Jak snadno uvázat kravatu v ruce

Myslíte si, že je vázání kravatového uzlu náročné a zdlouhavé? Zkuste jednoduchý uzel, který uvážete pohodlně v ruce během minuty. Podívejte se na profesionální videonávod, podle kterého to zvládne opravdu každý.
22.11.2017
K elegantnímu kravatovému uzlu Windsor Full doporučujeme volit košili s širokým límcem

Jak vázat kravatový uzel Windsor Full

Špičkou mezi kravatovými uzly je bezesporu kravatový uzel Windsor Full. Vzhledem ke své šířce se dokonale hodí ke košilím s širokým límcem. Podívejte se, jak jej snadno a rychle uvázat.
21.11.2017
Kravatový uzel Pratt nejlépe doplní košili s úzkým límcem

Jak vázat kravatový uzel Pratt (Kent)

Kravatový uzel Pratt patří mezi menší a jednodušší uzly. Svým vzhledem připomíná kravatový uzel Four In Hand. Oproti němu však má pravidelnější trojúhelníkový tvar a nepůsobí příliš ležérně. Vázání tohoto uzlu se můžete lehce naučit.
20.11.2017
Elegantní kravatový uzel Windsor Half nejlépe vynikne v košili s širším límcem

Jak vázat kravatový uzel Windsor Half

Kravatový uzel Windsor Half je jedním z nejhezčích, středně velkých kravatových uzlů. V současné době si jej velice oblíbili muži, kteří rádi nosí široké kravaty a chtějí vyzařovat respekt. Uzel je větších rozměrů a spolu s širokým límcem košile vytváří dokonalý vzhled sebevědomého muže. Naučte se jej uvázat.
20.11.2017
Uvažte uzel Four In Hand snadno a rychle

Jak vázat kravatový uzel Four in Hand

Four In Hand je jedním z nejjednodušších kravatových uzlů, které se můžete naučit. Z tohoto důvodu je často nazýván kravatový uzel jednoduchý. I když je to uzel jednoduchý na uvázání, je stále velmi populární a módní po celém světě.
21.8.2016
Dokonale uvázaný motýlek vás promění v elegána na plese, svatbě i dalších společenských událostech

Jak dokonale uvázat motýlka, který vás promění v elegána

Chystáte se na ples, svatbu nebo do divadla a chcete své okolí opravdu zaujmout? Naučte se uvázat motýlka, který perfektně doplní každý váš slavnostní outfit. Podívejte se na profesionální videonávod a přesvědčte se sami, jak snadno jej uvážete.