Další rady

20.8.2019
Uvažte si dokonalý kravatový uzel

Uvažte si kravatový uzel tak, abyste vypadali dokonale

Jistě jste se už někdy ocitli v situaci, kdy jste potřebovali uvázat kravatu. Na plese, svatbě nebo pracovním pohovoru se zkrátka bez perfektního kravatového uzlu neobejdete. I když se může jednat o ojedinělé události, měl by ho každý muž umět uvázat. Podívejte se na profesionální videonávody a přečtěte si, který uzel uvázat k užšímu nebo naopak širšímu límečku.
15.8.2019
Jak se obléknout na imatrikulaci - udělejte perfektní dojem

Jak se obléknout na imatrikulaci?

Vstupujete do vysokoškolského života? V tom případě vás čeká imatrikulace, při které budete oficiálně uvítáni na vysoké škole. Chcete udělat skvělý první dojem na spolužáky i profesory? Pak je potřeba zvolit dokonalý outfit, díky kterému na všechny perfektně zapůsobíte.
10.8.2019
Uvažte snadno a rychle kravatu v ruce

Jak snadno uvázat kravatu v ruce

Myslíte si, že je vázání kravatového uzlu náročné a zdlouhavé? Zkuste jednoduchý uzel, který uvážete pohodlně v ruce během minuty. Podívejte se na profesionální videonávod, podle kterého to zvládne opravdu každý.
10.7.2019
Vyberte kravatový uzel tak, aby lichotil vaší postavě

Jaký kravatový uzel vybrat ke své postavě

Kravatových uzlů je nespočet. Starší a konzervativní modely, novější a moderní a také extravagantní, které se sice k obleku moc nehodí, ale internet je jich plný. Některé jsou náročnější na uvázání, jiné velice jednoduché. Který ovšem vybrat, aby muž vypadal dokonale? Je potřeba vědět, že se výběr vzoru kravatového uzlu řídí typem vaší postavy.
16.5.2019
Oblékněte se do práce tak, abyste si získali respekt lidí

Proč se úředníci setkávají častěji s křikem lidí než s jejich respektem?

Znáte ten pocit, když se vám ráno nechce do práce, protože pracujete na úřadě a lidé se k vám nechovají slušně? Jen co začnou úřední hodiny, přijde první klient a chová se k vám arogantně. Pak další, který se rozčiluje a křičí na vás. Jak to změnit? Upravte svůj vzhled. Uděláte první krok k tomu, aby se k vám lidé začali chovat s respektem a úctou.
5.1.2019
Jak správně vybrat svatební oblek – úvodní fotografie

Jak správně vybrat svatební oblek, aby byl ženich dokonalý

Blíží se datum vaší svatby? Nevěsta už má dávno vybrané svatební šaty, zařízené květiny i svatební dort. Právě nastala chvíle, kdy je potřeba začít řešit i svatební oblek pro ženicha. Tak jako si nevěsta dává maximálně záležet, aby vypadala v šatech dokonale, i ženich by měl věnovat velkou pozornost při výběru jeho svatebního obleku. Jak vybrat správný oblek pro ženicha, abyste v něm vypadal dokonale a mužně?
4.1.2019
Společenské dress cody

Nenechte se zaskočit předepsaným dress codem na společenských událostech

Dostali jste pozvánku na společenskou událost s předepsaným dress codem a lámete si hlavu nad tím, co si vezmete na sebe? Nepodceňte váš výběr, abyste neudělali špatný dojem. Ten neuděláte jen tehdy, když jste oblečeni v mikině mezi muži v obleku, ale také, když máte na sobě smoking a všichni ostatní pouze černý oblek. Podívejte se na nejčastější typy společenského dress codu, abyste vždy věděli, co si obléknout.
14.11.2018
Co si obléknout, když máte předepsaný dress code Business Casual?

Dress code Business Casual – pohodlná a ležérní elegance, která podpoří váš profesionální vzhled

Říká vám něco pojem neformální pátky? Původně se jednalo o zvyk amerických firem, díky kterému si mohli zaměstnanci každý týden v pátek obléknout něco ležérnějšího. Právě z toho se vyvinul dress code Business Casual. Nyní se s ním setkáte v mnoha firmách, a to nejen v pátek. Patříte mezi ty, kteří mají v práci předepsaný tento dress code? Přečtěte si, jak se obléknout správně, abyste udělali profesionální dojem na vaše nadřízené i kolegy.
15.4.2018
Oblékněte se správně a udělejte zkoušku za jedna

Udělejte zkoušku za jedna. Pomůže vám správný outfit

Zkouška na vysoké škole znamená vždy důležitý test vašich znalostí. I když se na zkoušku dobře připravíte a učitelé vás ohodnotí především podle toho, co jste se naučili, o konečném výsledku rozhodne nakonec celkový dojem, jaký zanecháte. K tomu, abyste u zkoušky uspěli, potřebujete k znalostem oboru přidat rovněž umění upravit svůj vzhled, správně se obléknout a zbytečně neprovokovat. Jak na to?