Uvažte si kravatový uzel tak, abyste vypadali dokonale

Uvažte si kravatový uzel tak, abyste vypadali dokonale

Outfit svatebního hosta
Jdete na svatbu s partnerkou a chcete vypadat jako dokonalý pár?
21.7.2019
Jak správně vybrat svatební oblek – úvodní fotografie
Jak správně vybrat svatební oblek, aby byl ženich dokonalý
5.6.2020

Uvažte si kravatový uzel tak, abyste vypadali dokonale

Uvažte si dokonalý kravatový uzel

Uvažte si dokonalý kravatový uzel

Jistě jste se už někdy ocitli v situaci, kdy jste potřebovali uvázat kravatu. Na plese, svatbě nebo pracovním pohovoru se zkrátka bez perfektního kravatového uzlu neobejdete. I když se může jednat o ojedinělé události, měl by ho každý muž umět uvázat. Podívejte se na profesionální videonávody a přečtěte si, který uzel se hodí k užšímu nebo naopak širšímu límečku košile.

Uvažte si dokonalý kravatový uzel
Uvažte si dokonalý kravatový uzel

Kravatový uzel Windsor Full – špička mezi uzly

Hledáte kravatový uzel, se kterým vyniknete? Pak je pro vás elegantní kravatový uzel Windsor Full perfektní volbou. Tento uzel má tvar rovnostranného trojúhelníku a je masivní, proto se skvěle hodí ke košili s širokým límečkem.

Kravatový uzel Windsor Half – univerzální a přitom výjimečný

Uvažte si univerzální kravatový uzel jednoduše. Vyberte si kravatový uzel Windsor Half, který můžete vynosit ke košili s širokým i úzkým límečkem.

Kravatový uzel Pratt – perfektní uzel k užšímu límečku

Kravatový uzel Pratt se hodí ke košili s úzkým límečkem. Tato kombinace uzlu a límečku dokáže opticky prodloužit vaši postavu. Pokud tedy chcete vypadat o pár centimetrů vyšší, pak je pro vás tento uzel dokonalou volbou.

Kravatový uzel Four In Hand – nejjednodušší uzel

Uvažte si kravatu rychle a jedinečně. Naučte se vázat kravatový uzel Four In Hand, který je vhodný k jakémukoli límečku.

Uvažte si kravatový uzel v ruce

Spěcháte do práce a nestíháte si uvázat kravatu? Vyzkoušejte jednoduchý a zároveň i nejrychlejší způsob vázání kravaty, díky kterému snadno docílíte elegantního vzhledu.

Naučte se vázat motýlek a zaujměte tak

Udělejte dojem na plese či jiné společenské události perfektně uvázaným motýlkem, který vynosíte k jakémukoli límečku. Motýlek by měl odpovídat šířce vašeho krku, aby dokonale vynikl.

Tip pro vás

Zaujměte okolí díky dokonalé kravatě a košili. Podívejte se na pánské kravaty, které můžete sehnat v mnoha barvách nebo se vzory a podtrhněte váš outfit luxusní pánskou košilí.