Jak se obléknout na imatrikulaci?

Jak se obléknout na imatrikulaci?

Uvažte snadno a rychle kravatu v ruce
Jak snadno uvázat kravatu v ruce
10.8.2018
Co si obléknout, když máte předepsaný dress code Business Casual?
Dress code Business Casual – pohodlná a ležérní elegance, která podpoří váš profesionální vzhled
14.11.2018

Jak se obléknout na imatrikulaci?

Jak se obléknout na imatrikulaci - udělejte perfektní dojem

Jak se obléknout na imatrikulaci - udělejte perfektní dojem

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Vstupujete do vysokoškolského života? V tom případě vás čeká imatrikulace, při které budete oficiálně uvítáni na vysoké škole. Chcete udělat skvělý první dojem na spolužáky i profesory? Pak je potřeba zvolit dokonalý outfit, díky kterému na všechny perfektně zapůsobíte.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=“3543″ img_size=“full“ add_caption=“yes“ onclick=“link_image“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Vyberte si elegantní oblek

Oblek hraje při imatrikulaci důležitou roli. Slavnostní uvítání je denní událost, proto se hodí světlé i tmavé obleky. Pamatujte však na to, že v tmavém obleku budete vypadat vždy mužněji. Navíc barvy jako je černá, tmavě šedá nebo tmavě modrá sluší opravdu každému. Vyhněte se volbě saka v jiné barvě, než máte kalhoty. Zbytečně byste na sebe mohli upoutat pozornost. Přečtěte si, jak správně nosit pánský oblek, abyste vypadali dokonale.

Košile a kravata by měly ladit

Základem je košile s dlouhým rukávem, a to ve světlé barvě. Vhodné jsou jednobarevné nebo s jemným vzorem. Naopak košile a jiné doplňky s pruhy se na slavnostní události nehodí. Pamatujte si, že by vaše košile měla vždy ladit s kravatou. Proto kravatu vybírejte až poté, co budete vědět, jakou si vezmete košili. K bílé se hodí téměř jakákoli barva kravaty. Pokud však máte košili určité barvy, nebojte se kravatu doladit v podobném odstínu. Mimo jiné můžete zvolit i lesklou, abyste oživili váš outfit.

Umíte kravatu správně uvázat? Přečtěte si, jaký kravatový uzel vybrat ke své postavě. Chcete se od ostatních odlišit? Vyberte si místo kravaty motýlek, který rovněž perfektně sladíte s košilí.

Nezapomeňte také na vhodnou obuv a opasek

Boty na slavnostní uvítání by měly být šněrovací. Černá barva obuvi se hodí k jakémukoli obleku, a to v lesku, matu i pololesku. Pokud půjdete v modrém nebo šedém obleku, tak si můžete vzít také hnědé boty. Pamatujte si však, že černá obuv je vždy slavnostnější.

K obleku budete potřebovat ještě opasek. Ten kupujte podle barvy obuvi. Prohlédněte si výběr luxusních opasků, které ještě více podtrhnou váš slavnostní vzhled.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]