Jaké oblečení vám pomůže udělat na plese ten nejlepší dojem?

Jaké oblečení vám pomůže udělat na plese ten nejlepší dojem?

Úvodní fotografie – manažer s červenou kravatou
Jakou kravatu si vezme manažer na obchodní jednání
1.1.2018
Manžetové knoflíčky – úvodní fotografie
Manžetové knoflíčky – doplněk skutečného gentlemana
21.1.2018

Jaké oblečení vám pomůže udělat na plese ten nejlepší dojem?

Příklad oblečení na ples

Příklad oblečení na ples

Ples je místem, kam se chodíte pobavit s vašimi známými a také seznámit s lidmi novými. Proto je první dojem velmi důležitý. K tomu vám pomůže nejen vaše vystupování, ale také vhodně zvolené oblečení. Přečtěte si praktické rady a jednoduché triky, jak na to.

Příklad oblečení na ples
Příklad oblečení na ples

V jakém obleku budete vypadat skvěle

Pokud chcete oblek pro univerzální využití, který vynosíte například ke zkouškám nebo do práce, zvolte pánský oblek z matné látky. Jestli však chcete zaujmout své okolí a působit slavnostně, vezměte si na sebe lesklý oblek. Černý nebo modrý oblek vám přidá na důrazu a mužnosti, což zvýší vaši šanci na úspěch u žen.

Z jakých barev košil můžete vybírat

Bílá barva košile je znamením čistotného a pořádného muže. Pokud nechcete bílou košili, oblékněte si košili jiné barvy bez vzoru. Oblíbené a moderní jsou odstíny fialové, modré nebo bordó. Nebojte se ani černé košile, která vám v kombinaci s tmavým oblekem dodá nádech luxusu. Podívejte se na široký výběr společenských košil.

Podle čeho volit barvu kravaty

K bílé košili si můžete vzít kravatu v jakékoli barvě. U barevné košile doporučujeme zvolit kravatu stejné barvy, ale v jiném odstínu. Skvělý dojem uděláte například v tmavě bordó košili a světlejší bordó kravatě. Nekombinujte však více než tři barvy, vypadal byste jako z cirkusu.

Chcete-li na ženu zapůsobit, vybírejte barvu kravaty podle barvy jejích šatů. Každé ženě se líbí, když jste perfektně sladěni a na plese vypadáte jako dokonalý pár.