Jak chodit v pánském obleku, když je horko?

Jak chodit v pánském obleku, když je horko?

Bílý oblek pro ženicha na svatbu?
Bílý oblek pro ženicha na svatbu?
21.11.2017
Jaké doplňky byste měli mít ke smokingu – úvodní fotografie
Jaké doplňky byste měli mít ke smokingu?
21.11.2017

Jak chodit v pánském obleku, když je horko?

Jak chodit v obleku, když je horko

Jak chodit v obleku, když je horko

Je léto, tropické třicítky a vy musíte v obleku do práce, na svatbu nebo jinou událost. Ráno přemýšlíte nad tím, jak to obejít a nenapadá vás nic, jak se tomu vyhnout. Jde o významnou událost, která si oblek vyžaduje. Co s tím? I na to je rada.

Jak chodit v obleku, když je horko
Jak chodit v obleku, když je horko

Manažer v práci

Ráno, před odchodem do zaměstnání se rozmyslete, zda půjdete v kalhotách, v košili s krátkým rukávem a kravatou nebo v pánském obleku. Pokud v obleku, smiřte se s tím, že jej během dne již nemůžete odložit. Košile bez obleku je skvělou volbou pro letní období.

Ženich a velké horko na svatbě

Pořiďte si dvě košile. Jednu hlavní pro oficiální část svatby a druhou záložní košili s krátkým rukávem v téže barvě. Pro oficiální část noste celou dobu košili hlavní. Pod sakem se košile s krátkým rukávem nosit nesmí. Po ukončení oficiální části svatby, po jídle a fotografování, se běžte převléknout.

Pokud jste na hotelu, vyměňte si košili za čistou záložní a dejte si zpět kravatu jako při oficiální části. Sako ponechte na hotelovém pokoji. Pokud nejste na hotelu, mějte připravenou záložní košili ve vozidle, ve kterém jste přijeli na veselku. Po ukončení oficiální části svatby jděte k autu, převlékněte si košili s krátkým rukávem a sako ponechte v autě.

Kromě toho, že budete správně oblečeni se po převléknutí do záložní košile budete cítit daleko lépe, než kdybyste v propocené košili trávili celý svatební den.

Svatební host a propocená košile

Pro vás platí to samé jako pro ženicha. Vezměte si sebou do auta nebo na hotelový pokoj záložní košili s krátkým rukávem a po oficiální části svatby se převlékněte. V žádném případě nedoporučujeme odkládat sako přes židli a vyhrnovat si rukávy u košile.

Velké horko u maturity a státnic

Zkousněte jakékoli počasí. Sako si ponechte za jakýchkoliv okolností. Ten krátký čas vám stojí za to vydržet, když jde o tak významnou událost. Byla by škoda si kazit dojem u komise tím, že si sako přehazujete přes rameno.

Tipy pro vás

Na dny, kdy víte, že bude úmorné a extrémně teplé počasí, se připravte. Například tak, že si vezmete do společenské obuvi ponožky z bambusového vlákna.